NA TOMTO WEBU JSOU PRAVIDLA......pravidla jsou >>>zde<<<

Pozor! pravidla přidána!

můj příběh bioniclů

Ackarovy news

Online hra bioset

Mysterious story

novy svet Bara magna

18. února 2009 v 15:54 | Adam Langer |  novy svet bionicle

Parched. Vyprahlý. Sandy. Harsh. Drsné. The desert planet of Bara Magna is no place for the faint of heart. Na pouštní planetě Bara Magna není místo pro slabý srdce.

Glatorian warriors battle in the Arena Magna for power, for glory, and for honor. Glatorian bojovníků bitvy v aréně Magna o moc, pro slávu a čest. Their contests determine which villages will receive much-needed resources like water, while Agori villagers struggle to survive in their elemental villages. Jejich vesnice soutěží určit, které obdrží mnohem-potřebné zdroje, jako je voda, zatímco Agori Vesničané se snaží přežít ve své elementární vesnic.

Explore Bara Magna and its inhabitants by playing the upcoming "Glatorian Arena" game, or make friends with the Glatorians and Agori in My LEGO Network by visiting Raanu's product page. Objev Bara Magna a jeho obyvatelé hraním nadcházející "Aréně Glatorian" hry, nebo spřátelit s Glatorians a Agori Moje LEGO síť hostující Raanu na produktové stránce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss. Avril[Q]a Miss. Avril[Q]a | Web | 18. února 2009 v 16:07 | Reagovat

ahojky u mě právě probíhá tipovačka tak jestli budeš chtít tak ke mě můžeš na chvíli zajít. Stačí když si vybereš jednu ze dvou možností takže je šance 50 na 50, že dostaneš diplomek. PhaPhá budu se moc a moc a moc a moc těšit ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama