NA TOMTO WEBU JSOU PRAVIDLA......pravidla jsou >>>zde<<<

Pozor! pravidla přidána!

můj příběh bioniclů

Ackarovy news

Online hra bioset

Mysterious story

vesnice

18. února 2009 v 16:45 | Adam Langer |  glatoriani

The Villages The Villages

Obcích Bara Magna jsou roztroušeny po poušti. Většinu tvoří jeden velký struktura, která slouží jako útočiště pro bližší neuměle vyrobené bytech a na pracovištích. Každá obec se nachází Agori pokolení, jehož jméno je založen na terén svého domovského regionu (led pokolení, voda pokolení, džungle pokolení, atd.) V obcích jsou různé velikosti a mají přístup do různých zdrojů, což znamená, jak a obchodu argumenty nad zdroji jsou společné.
Známých vesnic jsou:

Tajun: Domů z vody pokolení.
Nachází se na jihozápad, Tajun sedí na největší oázy v poušti.
V Agori tam nikdy nebude muset starat o vyčerpání vody, ale je potřeba pro obchod nebo najít téměř všechno ostatní. V posledních týdnech obchodování s Tajun stala mnohem obtížnější vzhledem ke zvýšené kostní lovec nájezdy.

Domov požáru pokolení. Vulcanus se nachází v nebezpečné oblasti - na sever od moře tekutého písku, na západ od železné Canyon, a jižně od kosti lovec území. T V Agori zde své služby v obchodu se zbožím.
Jsou velmi kvalifikované na oprava poškozených zbraní a vybavení. Vzhledem k exilu jednoho z jejich Glatorian, Malum, za zločiny v aréně, Vulcanus je momentálně Short-handed pro zápasy s jinými obcemi.

Tesara: Domov džungli pokolení. Nachází se v oblasti vzácných rozsáhlé růst rostlin, domorodce z Tesara jsou zkušení léčitelé.
Je zde také větší počet lovců pokladů a historiků v této pokolení, neboť jejich vesnici se blíží tak mnoho starověkých ruin. Tesaran Agori často agilnější než ostatní kmeny, protože tráví mnoho času na stromech.

A "svobodné město" Atero je domovem pro malý počet členů každé pokolení (s výjimkou písku a rock). Je to také místo Arény Magna, největší a nejstarší stadion na planetě.
Glatorian cestovní sem jednou ročně na výroční turnaj určit mistr bojovník.

Domov skále pokolení.
Nachází se daleko na sever, to byla velká města neobývaných před příjezdem na Skrall vzhledem k nebezpečným terénem a volně žijící zvířata v oblasti. Vzhledem k tomu, že přijde na Roxtus se Skrall mají zakázáno jiných kmenů z návštěvy zde, pokud byl pozván. Existují zvěsti, že Skrall zachovat Agori otroci tam, ale to nebylo potvrzeno. Roxtus je jediná obec kostního myslivci se ví, že pobyt mimo.

Iconox: Úvod k ledu pokolení.
Iconox je známý pro své velké zásoby kovu exsidian, která je oceňována pro svou vytrvalost (není koroze nebo opotřebení od písku eroze tak rychle jako jiné kovy dělat).Led Agori jsou kvalifikovaní horníci, obchodníci, obchodníci, Glatorian trenérů a zápas promotory.

Písek pokolení nemá obec vlastní.
V Zesk žijí v pustiny mezi vesnicemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama